Norsk Leonbergerklubb
Utskriftsvennlig utgave

Nord Trøndelag har avholdt treff
Hei på dokker. I dag, 12mars har vi hatt treff. Sol fra skyfri himmel, noen få minusgrader, 16 hunder, eiere, barn og barnebarn. Vi var en flott gjeng! I tre timer " sto vi han av".


Av Bente
13.03.2006 12:32


Vi fikk sett på , og prøvd, Rocky vogn, spasertur med 16 hunder,miljøtrening, utstillingstrening, kaffepause med utveksling av erfaringer med produkter og generell prat om våre firbeinte familiemedlemmer.

Valpekjøper helt fra New Zeland var også med før han skulle returnere hjemlandet med sitt nyervervete familiemedlem.

Treffene er nå på Rinnleiret( tidl. militærleir) , ligger ved E6, mellom Levanger og Verdal. Treffene videre er ; 09.04-14.05-11.06, feriepause i juli og august.

Har dere produkter til hunden som dere vil slå et slag for, det være seg seletøy, tannbørster!, hundesenger, leiker, shampo, -altså alt mulig - så ta det opp i kaffepausen på treffene. Likeså gode råd og tips som dere har erfaring med.

På treffet 09.04 utveksler vi erfaring ang. pelspleie og produkter ang. dette.

Vi sees! Bente.